Müşteri Memnuniyeti

Ürünlerimize güveniyor, kullanmaya başladığınız andan itibaren, tavsiye edilen kullanım şekli ve süresi sonunda, cildinizde gözle görülür (% 20 – 50) değişimin garantisini veriyoruz . İstenilen neticenin alınamaması durumunda sizlere para iadesi yapıyoruz.

İade şartları:

Satın almış olduğunuz ürünlerin kullanım şekli ve tavsiye edilen kullanım süreleri internet sitemizde yer almaktadır.

Tavsiye edilen süre boyunca, ürünlerin her biri ve uygulama yaptığınız her bir bölge için günlük olarak (bir gün dahi aksatmadan) sabah ve akşam olarak çekeceğiniz cilt bakım videolarını aşağıda belirttiğimiz whatsapp numarası üzerinden bizimle paylaşmanız mecburidir.

Göndermiş olduğunuz videolar firmamızdaki uzmanlar tarafından incelenerek değerlendirilecek, ürünlerden maksimum verim almanızı sağlamak amacıyla, (gerekiyorsa) doğru uygulama yapmanız için size geri dönüş sağlanacaktır. 

Tavsiye edilen kullanım süresi boyunca, kullandığınız bölgeye yönelik, kullanım şeklinizi içeren, günlük olarak (sabah ve akşam) bakım videoları gönderilmediği taktirde, para iadesi talebi amacıyla yapılan dönüşler incelemeye alınmayacaktır. Gönderilen bakım videolarının firmamızdaki uzmanlar tarafından değerlendirmeleri sonucunda, talebinize yönelik geri dönüş sağlanacaktır.

Start typing and press Enter to search

Sepetim

Sepetinizde ürün bulunmuyor.

Select your currency